x

GünBatımı Bebek Hamağı

Bebek Hamağı
GünBatımı Bebek Hamağı
  • GünBatımı Bebek Hamağı
  • GünBatımı Bebek Hamağı
  • GünBatımı Bebek Hamağı
  • GünBatımı Bebek Hamağı

GÜNBATIMI BEBEK HAMAĞI

Bebeğim süt içtikten sonra her seferinde bir kısmını kusuyor mu diyorsunuz? O zaman bebeğinizi bir de Hamak Keyfi bebek hamağında yatırmayı deneyin.

Hamak Keyfi bebek hamağında, bebeğinizin başı biraz yukarıda durduğundan; bebeğiniz kendi kusmuğundan daha az etkilenir, bebeğinizin midesindeki yemeğin ağza gelmesi engellenir. Bebeğinizde reflü varsa, Hamak Keyfi bebek hamağı sizin için idealdir. Bebek hamağının/hamak beşik faydaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hamak Keyfi Bebek Hamağı, bebeğinizin gaz sancısını, kolik ve asit reflüsünü hafifleterek, bebeğinizi rahatlatır, stresini giderir.

Hamağı, kutusundan çıkan örgü halatlar ile, bebeğinizin yatağına asabilirsiniz. Böylece genellikle ilk sene kullanılmayan yatağı gündüzleri kullanabilirsiniz.

Maksimum güvenlik, konfor ve dayanıklılık için;

  • Bebeğinizin dengeli ve güvenli bir hamak keyfi yaşaması için hamağın kenarlarında tahta ve içinde minder bulunmaz. Mindersiz hamak beşikte, zemin sert olmadığından bebeğin hareketleri kısıtlıdır. Böylece bebeğiniz daha uzun süre uyur.
  • Hamağın kenarlarında ip sayısı fazla olması (tek taraf 14 adet) ağırlık dağılımının eşit olmasını sağlar.
  • En kaliteli %100 pamuklu iplikten dokunmuştur. Terletmez, yumuşaktır.
Hamağı ilk günden itibaren 12 aylık olana kadar kullanabilirsiniz. Genel olarak tüm hamak beşikler sabit olmadığından ve bebekler özellikle 1 yaşından sonra hareketleneceklerinden dolayı, hamak, bebek 12 aylık olana kadar kullanılabilir.

Kurulum
: Hamağınızı, kutusundan çıkan 2 adet örgü halat ile, bebeğinizin yatağına düz ya da çapraz bir şekilde bağlayabilirsiniz. Kurulum ve kullanım kılavuzu için tıklayınız.

Ölçü ve Ağırlık Taşıma Bilgileri
: Kumaş eni: 95 cm, Kumaş boyu: 90 cm, Toplam hamak boyu: 130 cm, Asma mesafesi: 120 cm, Maximum Ağırlık: 15 kg

Garanti süresi 1 yıldır. 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo ücretsizdir. 

Ürün Fiyatı: 150,00 TL
15
Adet
Not :
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.