x
Stoktakiler

Hamak Keyfi Bebek Hamağı/Hamak Beşik ~ Hoş Geldiniz ~

Hamak Keyfi Bebek Hamağı (hamak beşik) bebeklerin gaz sancısını azaltır, kolik bebeği rahatlatır. Hamak Keyfi bebek hamağında bebeğiniz kolayca uykuya dalar, uzun süre uyur. Nasıl mı?

Biz kaliteli uykuyu seviyoruz. Sizin de sevdiğinizi biliyoruz. Bundan dolayı bebeklerimizin konforu için Hamak Keyfi bebek hamağını (hamak beşik) üretiyoruz.

Yeni ebeveyn olmak yaşayabileceğimiz en heyecan verici deneyimlerden biridir. Ama aynı zamanda en zorlayıcılarındandır ve çok yorucudur. Her bebek farklı konularda anne-babalarını zorlar. Gaz sanıcısından dolayı huzursuzlanma, kolikten dolayı saatlerce ağlama, emmeme, uykuya yatırdıktan 10 dakika sonra uyanma gibi sorunlar hemen hemen her ebeveynin karşılaştığı sorunlardır.

İşte tam bu noktada Hamak Keyfi bebek hamağı sizin hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bebeğiniz hamakta huzurlu bir uyku uyurken hem bebeğinizin gelişimine katkıda bulunduğunuzdan dolayı mutlu olacaksınız hem de kendinize zaman ayırabileceksiniz. Böylece ebeveynliğinizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Hamak Keyfi hamak beşik anne rahmi ortamı yaratarak en huzursuz bebeği bile rahatlatır. Bebeğinizin gaz sanıcısı problemi varsa ya da kolikse, reflüsü, uyku problemi varsa Hamak Keyfi bebek hamağı (hamak beşik) sizin için mükemmel bir çözümdür. Hamak Keyfi bebek hamağı anne rahminin rahatlığını ve yarattığı güven hissini devam ettirir.

Hamak Keyfi Bebek Hamağı ile Beşik aynı değildir

  • Beşik, bebeklerde anne rahmi hissi yaratmaz. Hamak Keyfi bebek hamağında ise; bebeğin kendi ağırlığı ile hamak kumaşı bebeği sararak anne rahmi hissi yaratır.
  • Beşikte bebek düz zeminde yatar. Bu anlamda beşiğin yataktan bir farkı yoktur. Hamak Keyfi bebek hamağında ise; omurganın doğal duruşu desteklenir.
  • Bebek hamağı ile beşiğin tek ortak noktası salınmalarıdır.

Bebek hamağımız ilk günden itibaren bebeğiniz için en güvenli ve konforlu bir tercihtir. Hatta şimdiye kadar neden beşik kullandığınızı sorgulayacaksınız.

Yüzyıllar boyunca ebeveynler, yararlarını bildiklerinden dolayı bebeklerini hamakta uyuttular. Hamak Keyfi geçmişten esinlenerek modern, konforlu ve güvenli bebek hamakları tasarladı. Bebeklerin güvenliği ilk önceliğimizdir. Hamak Keyfi bebek hamağı Alman TüV Rheinland tarafından güvenlik testine tabi tutulmuş olup güvenlik onayı verilmiştir. Türkiye'nin güvenlik onaylı ilk ve tek bebek hamağıdır.

Basında Biz:Sabah gazetesinde çıkan Hamak Keyfi bebek hamağı haberini okumak için tıklayınız.Hamak Keyfi Bebek Hamağının/Hamak Beşik Faydaları

Bebek Hamağımız/Hamak Beşik bebeğinizin uzun uyuması için tasarlanmıştır.

En doğru tasarımı bulmak için farklı ürünler yaparak bebeklerde denedik. Uzun süren araştırmalar sonrasında doğru tasarımın bu olduğuna karar verdik. Eski zamanlarda her evde tavanda bir çengel bulunurmuş. Anneler bebekleri için ip ve çarşaftan çingene beşiği/hamak beşik yaparak bu çengele asarlarmış.

Hamak Keyfi bebek hamağı eskiden kullanılan bu beşiklere en yakın tasarıma sahiptir. "Yine ne varsa eskilerde varmış!" sözüne gelmiş olduk. Tabi, eskiyi günümüze uyarlayarak geliştirmek gerekir. Hamak Keyfi bebek hamağı eskilerin kullandığı çingene beşiklerine göre daha güvenli, konforlu ve kullanışlıdır.

Günümüz beşikleri, eskinin çingene beşiğinden farklıdır. Hamak bebek hamağının kenarlarında ahşap bulunmaması hamağı günümüzdeki bebek beşiğinden farklılaştırır. Beşik, bebeklerde anne rahmi hissi yaratmaz. Hamak bebek hamağında ise; bebeğin kendi ağırlığı ile hamak kumaşı, bebeği sarar. Böylece bebekler rahat hareket edemezler ve daha uzun süre uyurlar.

Bebek Hamağımız/Hamak Beşik yeni doğanlar için en doğal uyku ortamıdır.

Kaliteli uyku, bebeklerin beyin ve fiziksel gelişimi için en temel fizyolojik ihtiyaçtır. Hamak Keyfi bebek hamağının yarattığı ve bebeğinizin aşina olduğu anne rahmi hissi, bebeğinizin kendisini güvende hissetmesini sağlar ve kaliteli bir uykuyu teşvik eder. Hamak Keyfi bebek hamağında bebeğiniz kısa sürede uykuya dalar, uzun ve derin uyur. Bebeğiniz, kısa, sürekli bölünen düzensiz uykudan, kaliteli derin uzun uyku düzenine geçiş yapar.

Beşikte bebek düz zeminde yatar. Bu anlamda beşiğin yataktan bir farkı yoktur. Hamak Keyfi bebek hamağında ise; omurganın doğal duruşu desteklenir.

Bebek hamağı ile beşiğin tek ortak noktası salınmalarıdır.

Bebek Hamağımız/Hamak Beşik gaz sanıcısını azaltır, kolik bebeği rahatlatır.

Bebeğiniz 5 aydan küçükse, haftanın en az 3 günü akşam saatlerinde 2-3 saat kesintisiz ağlıyorsa kolik olabilir. Gaz sancısı çeken bebeğinizi araba ile gezdirmek ya da kucakta gezdirmek faydalıdır. Ancak anne için yorucu bir yöntemdir. Hamak Keyfi bebek hamağında bebeğiniz anne rahminde olduğu gibi hafif salınır. Hamağın bu salınımı ile bebeğinizin bağırsaklarında sıkışan gaz kabarcıkları çıkar ve gaz sancısı hafifletir. Hamak Keyfi bebek hamağında bebeğin anne rahmine benzer yatış pozisyonu, gaz sancısı çeken, kolik semptomları olan bebekler için rahatlatıcıdır.

Bebek Hamağımız/Hamak Beşik anne rahmine en yakın ortamı yaratır.

Bebekler dünyaya geldiklerinde anne rahminde deneyimlediklerinden çok farklı bir ortama gelirler. Anne rahmindeki güven ortamını terk etmiş olurlar. Hamak Keyfi beşik bebeğinizi anne rahminde olduğu gibi, doğal bir şekilde hafifçe sararak bebeğinizin rahatlamasına ve kendini güvende hissetmesine yardımcı olur.

Bebekler, anne rahminde amniyotik sıvı nedeniyle sürekli hareket halinde olduklarından, doğduktan sonra bu hissiyatı özlerler. Hamak Keyfi bebek hamağının hafif salınımı sayesinde bu tanıdık his devam eder.

Güvenlikten asla ödün vermeyiz.

Hamak Keyfi'nde , Güvenlik en önem verdiğimiz konu ve şirket değerlerimizin başında gelir. Bebeğinizin Hamak Keyfi bebek hamağında güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Hamak Keyfi bebek hamağı /Hamak beşik Alman TüV Rheinland tarafından güvenlik testine tabi tutulmuş olup güvenlik onayı verilmiştir. Türkiye'nin güvenlik onaylı ilk ve tek bebek hamağıdır.

Güvenlik testi kapsamında bebek hamağımız şu testleri geçmiştir; bağlantı yerleri (kanca gibi) sağlamlık testi, taşıma kapasitesi testi (15 kg ile teste tabi tutulmuştur), devrilmezlik testi. Gururla belirtmek isteriz ki Hamak Keyfi bebek hamağı güvenlik testini en yüksek puanla geçmiştir.

Bebek Hamağımız/Hamak Beşik reflüyü azaltır.

Hamak Keyfi hamak beşikte bebeğinizin başı gövdesine göre biraz yukarıda durduğundan, yerçekiminin etkisi ile mide asidi ve gıda bebeğin midesinde durur. Yatış pozisyonun bebeğinizin midesindeki yemeğin ağza gelmesine engel olur. Hamak Keyfi bebek hamağı bebeğinizin uyanmasına neden olan asit reflüsünü en aza indirir. Böylece bebeğinizin daha huzurlu uyku uyur.

Bebek Hamağımızda bebeğiniz daha az ağlar.

Bebekler açlık, ıslaklık, yorgunluk gibi karşılanmayan temel ihtiyaçlar dışında daha kompleks nedenlerden dolayı ağlarlar. Bebekler kendilerini güvende hissetmediklerinde de ağlarlar. Hamak Keyfi hamak beşik bebeğinizi anne rahminde olduğu gibi, doğal bir şekilde hafifçe sararak bebeğinizin rahatlamasına ve kendini güvende hissetmesine yardımcı olur.

Bebek Hamağımız/Hamak Beşik kafa düzleşmesini önler.

Bebek hamağı bebeğinizin ağırlığını eşit bir şekilde dağıtarak, kaslar ve eklemler üzerinde daha az baskı yaratır. Böylece beşik ya da bebek karyolası gibi düz ve sert yataklarda sorun olabilecek kafa düzleşmesi problemini önlemeye yardımcı olur. Hamak Keyfi bebek hamağında minder bulunmadığından, bebek kafa düzleşmesine neden olan düz ve sert bir zeminde yatmaz.

Bebek Hamağımız portatiftir. 5 dakikada kurulum.

Hamak Beşik sökülüp birkaç dakika içinde yeniden monte edilebilir böylece tatile, akrabalarınıza nereye giderseniz gidin bebeğiniz alışık olduğu güvenli ortamında uyumaya devam eder. Hamak Keyfi ile aşinalık duygusunu bebeğinize hissettirerek, bebeğinizin ev dışında da rahatça uyku uyumasını sağlayabilirsiniz.

Hamak Keyfi Bebek Hamağı taşınabilir.

Hamak beşik taşınabilir olduğundan dolayı, bebeğiniz - salonunuzda, yatak odanızda, mutfakta her daim sizin yanınızda.

Bebeğiniz hamak beşiğinde huzurla uyurken siz kitap okuyabilir, internette gezinebilir, yemek hazırlayabilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Bebek Hamağımızda ayarlanabilir emniyet kemeri bulunur.

Ayarlanabilir emniyet kemeri sayesinde Hamak Keyfi bebek hamağı 0-12 aylık bebekler için kullanılabilir. Yenidoğanlar için de uygundur.

Hamağın altındaki emniyet kayışı hamağın ters dönmesine engel olur. Evde başka çocuklar varsa bu emniyet kayışı hamağın aşırı sallanmasına ve ters dönmesine engel olur. Bebeklerin aşırı sallanması beyinlerinde olumsuz etki yaratır.

Müşteri Yorumları

Emniyet kemerli olduğu için bu hamağı tercih ettik. Oğlumu büyük huzur ve güvenle hamakta yatıryorum.

Zeynep Öztürk Can, Karesi / Balıkesir

Benim bebeğim çok huzursuzdu. Zorla uyutuyodum hemende uyanıyordu. arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu hamak beşiği aldım.onun kızı 1 yaşına geldi halen kullanıyormuş.Çok şükür uyuyoruz artık.

Deniz Turan, Etimesgut / Ankara

Sürekli battaniyede sallıyorduk. Bu hamağı aldıktan sonra cidden çok rahat ettim. Keşke ilk kızımdada bu hamak evimde olsaydı.

Ayşegül Üstün, Çekmeköy / İstanbul

Bu hamağı almadan önce çok arastırdım.Eşim ve benim için güvenlik çok önemli. Piyasadaki en güvenli hamak beşik bu. Aynı zamanda çok da konforlu bebegim uzun uyumaya basladı.Cok memnunuz.

Merve Yıldız, Atasehir / İstanbul

Metal standlı çok yer kaplayan bir hamak beşik almıştık. Hic memnun kalmadık. Bu ahşap standlı beşikten çok memnnuz. Çok kaliteli.

Zeynep Nergis, Bakırköy / İstanbul

Çok şükür bu hamak beşik sayesinde gaz sancısından kurtulduk. Rengide çok güzel.

Gülay Atalay, Adapazarı / Sakarya

Kızım gazlı bir bebek. Hiç uyumuyordu. Artık beşiğinde huzurla uyuyor. Emniyet kemerleri olması güven veriyor. Az yer kaplaması da büyük artı.

Gamze Soydan
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.